Для запровадження новітніх технологій та інновацій в усі сфери життєдіяльності міста був створений вебсайт "Портал електронних сервісів міста Харкова". За допомогою цього вебсайту громадяни мають змогу самостійно отримати довідку про реєстрацію місця проживання особи та довідку про склад сім’ї.( в реєстрі міститься інформація щодо реєстрації місця проживання осіб в межах міста Харкова)

Зазначені довідки потрібні батькам дітей, які вступають до загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова. Тепер для отримання цих довідок не потрібно йти до Центрів надання адміністративних послуг та чекати у чергах, а потрібно лише скористатися вебсайтом "Портал електронних сервісів міста Харкова"

Для інформування громадян надаємо алгоримт отримання довідок про реєстрацію місця проживання особи та про склад сімї онлайн через вебсайт. Також можна отримати інструкцію формування довідок онлайн за номером 0800-304-304

Співробітник загальноосвітнього навчального закладу також може знайти на вебсайті та роздрукувати довідку за номером, який повідомить громадяни.

Алгоритм отримання довідок

/Files/images/Додаток (3).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 301

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.