У Дошкільному навчальному закладі № 77 відновлено роботу однієї дошкільної групи.

Сьогодні, 12.09.2016 року у дошкільному навчальному закладі № 77 відновлено роботу однієї дошкільної групи, яка розрахована на 25 дошкільнят. Дошкільний навчальний заклад №77 побудований за типовим проектом у 1962 році, розрахований на 4 групи (75 місць). Через зменшення контингенту дітей одна дошкільна група була закрита і не функціонувала більш, ніж 15 років. Враховуючи численні запити батьків на влаштування дітей до дитсадків мікрорайону Лисої гори, необхідність забезпечення гарантованого права дітей на доступність здобуття дошкільної освіти, Харківською міською радою були виділені кошти на відновлення роботи однієї дошкільної групи. Завдяки спільним зусиллям міської та районної влади, батьків малюків група в дитячому садку капітально відремонтована, придбані меблі, посуд, постільна білизна створені всі умови для ігрової та пізнавальної діяльності дітей.

На святі були присутні: Голова адміністрації Холодногірського району Мусєєв М.С., представники депутатського корпусу та адміністрації району.

/Files/images/foto_/IMG_0781.JPG