З 1 січня 2024 року почала надаватися щомісячна адресна грошова допомога дітям загиблих (померлих) Захисників і Захисниць та дітям загиблих (померлих) під час проведення антитерористичної операції, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, що знаходяться на обліку в Управліннях соціального захисту населення.

Щомісячна виплата в сумі 8000 грн на дитину, яка має відповідний статус і вік 17 років включно, надається завдяки програмі сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення м. Харкова на 2021-2025 роки. Виплати проводитимуться протягом 2024 року Управлінням з соціальних питань Департаменту соціальної політики Харківської міської ради на розрахункові банківські рахунки одного із батьків/опікунів.