В ЗДО 77 відзначили Міжнародний день хореографа

9 січня в Україні та світі відзначають День хореографа - це день людей, які присвятили своє життя танцю. Не уявляють себе без танців і вихованці ЗДО 77. Танець став невід'ємною частиною життя людини, в танець люди вкладають свої почуття, емоції, настрій. У ці нелегкі часи дітворі потрібно якось відволіктися, отримати позитивні емоції, і тут стане в нагоді танець. Багато дітей продовжує відвідувати танцювальні гуртки далеко від дому або просто весело танцюють в родинному колі. Всі ми дуже сподіваємося, що настане мир і наші маленькі танцюристи знову будуть радувати нас своїми запальними таночками у стінах рідних закладів освіти. Бажаємо нашим маленьким зірочкам сяяти, не дивлячись ні на що та прославляти свій рідний край у всьому світі!