В очікуванні новорічних чудес)

Зиму люблять усі діти, адже зима багата на свята, подарунки, веселі забави та справжні дива. Діти Холодногірського району з нетерпінням чекають чудес, здійснення мрій, подарунків та активно готуються до новорічних свят: прикрашають ялинки та будинки, пишуть листи з побажаннями, виготовляють ялинкові іграшки та зимові поробки, готують подаруночки для близьких та з нетерпінням чекають на дива, які обов'язково трапляються саме на новорічні свята. Всі ці приємні клопоти не дають малятам сумувати, а приносять святковий настрій, позитивні емоції та вчать вірити, що мрії здійснюються! Мрійте і ваші мрії обов'язково здійсняться!