ЩОБ ДОПОМОГТИ ДІТЯМ, ЇХНІМ БАТЬКАМ ТА ОПІКУНАМ ЗНИЗИТИ РІВЕНЬ СТРЕСУ, ВПОРАТИСЯ З ЕМОЦІЙНИМ НАВАНТАЖЕННЯМ ТА ПІКЛУВАТИСЬ ПРО ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКУ ТА РОЗВИТОК ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ, МИ ПУБЛІКУЄМО РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ ТА КОРИСТНІ МАТЕРІАЛИ. ЦЕ ВАША ДИТЯЧА ТОЧКА "СПІЛЬНО" ВІД ЮНІСЕФ. ТАКОЖ БАГАТО МАТЕРІАЛІВ МИ ПУБЛІКУЄМО НА ОФІЦІЙНИХ КАНАЛАХ ЮНІСЕФ УКРАЇНА У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, ДОЛУЧАЙТЕСЬ!

https://www.unicef.org/ukraine/parents-children-support-during-military-actions/Files/images/kir.jpg

ЧИМ ЗАЙНЯТИ ДИТИНУ В НАДЗВИЧАЙНІЙ СИТУАЦІЇ ІГРИ ТА ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ДІТЕЙ У НЕЗВИЧНИХ ОБСТАВИНАХ

https://www.unicef.org/ukraine/documents/occupied-child-in-emergency

«ДИТЯЧИЙ САДОК ОНЛАЙН» ВІД НУМО, ЗА ПІДТРИМКИ ЮНІСЕФ, МОН ТА MEGOGO ЗАПРОШУЄМО ДОШКІЛЬНЯТ НА ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ ОНЛАЙН ЗАНЯТТЯ!

https://www.unicef.org/ukraine/stories/numo-nursery-school

ЯК ПІДТРИМАТИ ТА ЗАСПОКОЇТИ ДИТИНУ ПІД ЧАС ВІЙНИ?

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі віком від 2 до 6 років.

Для наймолодших учасників команда створила тематичний день «Коник-стрибунець і мураха». Діти виконають вправу «Допоможи мурашкам», виготовлять мурашник із чайного листя, пограють пазлами та розглянуть яскраві ілюстрації комах.

Для малечі віком 3-4 роки фахівці підготували тематичний день «Дитячі транспортні засоби». Діти покатають самокат, навчаться робити фокуси з паперовими серветками, вивчать вірш про хлопчика на велосипеді та пограють у забавку «Буває чи не буває».

Малюкам 4-5 років автори пропонують тематичний день «Архітектор». Діти побачать дивні будівлі світу та побудують місто мрії.

На дошкільнят віком 5-6 років очікує тематичний день «Поштова служба». Вони познайомляться з історією поштової справи, правилами листування, дізнаються, як користуватися послугами пошти, зроблять з паперу конверт, поштову скриньку та виріб "Листоноша"

/Files/images/s_feysbuka/IMG-1cb143079c658b5fe47f5d1ca78c9357-V.jpg

wym-1661420761624

/Files/images/001.gif

Кiлькiсть переглядiв: 216

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.