/Files/images/s_feysbuka/веселка54.jpg

Для зарахування дитини до закладу дошкільноЇ освіти треба зареєструватися у єдиному міському електронному реєстрі "Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади"

Для прийому дитини в заклад дошкільної освіти потрібні наступні документи:

1. Направлення з системи "Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади".

3. Картка профілактичних щеплень (форма 0/63).

4. Копія свідотства про народження.

5. Заява батьків або осіб, які є офіційними опікунами (при наявності рішення суду про опікунство).

6. Інші документи відповідно до статусу.

/Files/images/s_feysbuka/КАРТИНКАnashih_lyubimyh_mam_i_pap_1.jpg

Яка довідка потрібна для відвідування дитсадка

Для відвідування закладу дошкільної освіти батькам потрібно надати довідку з засвідченням факту, що дитина здорова. Таку довідку випише педіатр або сімейний лікар закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина.

У довідці лікар має зазначити:

• прізвище, ім’я, по батькові дитини;
  • дату народження;
  • місце проживання;
  • інформацію про стан здоров’я дитини та можливість відвідування закладу дошкільної освіти.

Якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, у цій довідці може бути зроблено відповідний запис.

Якщо ж батьки або законні представники вирішать не вказувати в довідці діагноз дитини, то лікар зазначає застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру. Відповідно, медичні працівники закладів дошкільної освіти володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Про форми для профілактичних щеплень

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у «Карті профілактичних щеплень» (форма № 063/о). Цю форму ведуть у амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.