План заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в ЗДО 77 на 2023-2024 н.р.

/Files/images/s_feysbuka/3/4/5/2 (1).jpg

/Files/images/s_feysbuka/3/4/5/YAk-protystoyaty-bulingu-Minyust-rozrobyv-postery-.jpg

№ з/п Заходи Термін виконання Відповідальні
1 Оновлення та опрацювання нормативно-правових документів, що забезпечують запобігання та протидію булінгу постійно Директор Бикова О.Ю.
2 Створення безпечного освітнього середовища в ЗДО вільного від насильства та булінгу (цькування) постійно Директор Бикова О.Ю., вихователь-методист Юхта А.В.
3 Надання психолого-педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг (цькування), стали його свідками або постраждали від булінгу за запитом вихователі
4 Консультація для вихователів: «Як вирішувати дитячі конфлікти?» грудень 2023 вихователь-методист Юхта А.В.
5 Організація роботи «Скриньки довіри» для батьків і педагогів, оновлення інформації веб-сайту з проблеми запобігання та протидію булінгу грудень 2023 вихователь-методист Юхта А.В.
6 Проведення профілактичної роботи щодо запобіганню булінгу в ЗДО систематично вихователь-методист Юхта А.В.
7 Групова консультація для педагогів: «Види та форми булінгу» лютий 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
8 Тренінг для педагогів «На скільки серйозною є проблема булінгу та мобінгу в дошкільному закладі» квітень 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
9 Тренінг для батьків: «Вчимося спілкуватися з дитиною» січень 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
10 Інтерактвне заняття для педагогів з елементами тренінгу «Булінг, мобінг : сутність та ключові ознаки» червень 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
11 12 Консультація: «Як навчити дитину цивілізовано виражати гнів?» (профілактика булінгу) лютий 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
13 Проведення діагностики стану професійного вигорання педагогів жовтень 2024 вихователь-методист Юхта А.В.
14 Виступ на батьківських зборах «Чому діти стають жертвами булінгу» березень 2024 вихователь-методист Юхта А.В.
15 Організація та проведення занять та бесід, що формують у дітей уявлення про толерантність по відношенню до різних людей, справедливість, порядність квітень-травень 2024 вихователі ЗДО
16 Професійна майстерня: «Толерантність як компонент професійної культури педагога. Протидія булінгу» лютий 2024 вихователь-методист Юхта.А.В.
17 Розповсюдження інформації щодо профілактики булінгу та мобінгу»: пам’ятка, листівки , інформація на стендах систематично вихователь-методист Юхта.А.В. вихователі

Наказ про запобігання булінгу в ЗДО № 77

Наказ про недопущення випадків булінгу, порушення педагогічними працівниками норм професійної етики

Кодекс безпечного освітнього середовища ЗДО № 77