Продовжуючи роботу щодо підвищення якості освітнього процесу та відповідно до аналізу роботи ЗДО за минулий 2022/2023 навчальний рік, враховуючи досягнення і недоліки, колектив продовжує працювати над єдиною методичною темою «Комплексний підхід щодо забезпечення збереження та зміцнення психофізичного здоров’я здобувачів дошкільної освіти» і

визначає на 2023/2024 навчальний рік такі пріоритетні завдання:

1. Формування основ безпеки життєдіяльності з метою зміцнення фізичного, психічного, соціального здоров'я дітей дошкільного віку у тісній співпраці з батьками;

2. Підвищення науково-теоретичної підготовки вихователів із патріотичного виховання здобувачів дошкільної освіти.

Цілепокладання:

1. Виділити у провідний напрямок роботи збереження і зміцнення здоров’я дитини, забезпечення її соціально-психологічної захищеності, формування і розвиток творчої, патріотично налаштованої особистості.

2. Спрямовувати діяльність колективу на виконання намічених завдань в межах особистісно-орієнтованої моделі взаємодії з дітьми, базуючись на компетентністну парадигму, закладену в Базовому компоненті дошкільної освіти та освітньої програми «Дитина». З цією метою:

· забезпечити почуття психологічної захищеності, розвиток індивідуальності та психофізичного здоров’я здобувачів дошкільної освіти;

· взаємодіяти з дитиною з погляду рівноправного партнера, враховуючи інтереси дитини і перспективи її розвитку;

· розвивати гнучкість і незалежність мислення, адекватну реакцію на ситуації, пізнавальні мотиви;

· виховувати самостійну творчу особистість, стійкі соціальні та моральні переконання, світогляд, систему цінностей.

3. Удосконалити управлінську діяльність завдяки проведенню моніторингових процедур внутрішньої системи якості освіти.

4. Підвищити рівень освітнього процесу через впровадження в практику роботи з дітьми освітніх технологій, інформаційно-комунікаційних технологій, ефективного педагогічного досвіду, як власного, так і інших закладів дошкільної освіти району і міста.