В Холодногірському районі, в серці мікрорайону Лиса гора, розташований комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №77». З початку свого заснування заклад дошкільної освіти був підпорядкований Південній залізниці, а в 1997 році його передали в підпорядкування міській раді.

Наш садок «Веселка» - це веселий рай,

Тут сміху дитячого б’є водограй,

Тут Дружба заспівує пісню дзвінку,

Щоб діти щасливо росли у садку.

Тут діти здорові і сильні зростають

Країну всім серцем вони поважають.

Наш заклад – маленька Країна Дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя. Заклад засновано у 1963 році. За 58 років свого існування ми випустили понад 1500 дітлахів і сьогодні, кожного дня, 85 веселих, допитливих, життєрадісних малюків щоранку відчиняють двері нашого великого й привітного дому де їх оточують турботою і піклування наші талановиті, творчі, майстерні, люблячі працівники.

В нашому закладі зараз працюють вихователь та помічник вихователя, які самі відвідували цей дитячий садок та виховували тут своїх дітей.

Оазисом тепла і доброти називають наш дитячий садок з яскравою назвою «Веселка».

/Files/images/IMG_20200814_101227_100.jpg

Здорові і щасливі малюки – візитка закладу.

В – Веселим рости,

Е – енергійним,

С – сильним, дужим,

Е – емоційним,

Л – люблячим,

К – кмітливим та

А – активним!

Садок свій рідний ти не забувай,

Та спогади про нього у серці тримай!