На допомогу батькам

Згідно п.8 Положення про заклад дошкільної освіти, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України редакція від 29.09.2023 року № 305 прийом заяв про зарахування дітей до державного (комунального) закладу дошкільної освіти здійснюється з використанням системи електронної реєстрації.

Для електронної реєстрації дитини до ЗДО перейдіть за посиланням:

Реєстрація до ЗДО

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.
Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію.
Подавати заявку можна лише в один заклад дошкільної освіти. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи.
Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній
черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Увага! Прикріплюйте електронні копії документів до заяви під час її створення. Якщо заяву не розглянули протягом 10 днів, попередньо обов'язково зателефонуйте до відділу освіти (садочка) або напишіть електронний лист. Контактні дані відділу освіти або садочка можна переглянути на їх сторінках з порталу ISUO.ORG.

Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів, Вашу заяву буде анульовано.
Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена оригіналами документів, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.