/Files/images/s_feysbuka/62349b81b440d953757189.jpg

Команда Міністерства освіти і науки підготувала та оприлюднила підбірку корисних матеріалів для педагогів і батьків, які стануть у пригоді при спілкуванні з дітьми дошкільного віку, які опинилися в складних обставинах внаслідок збройної агресії російської федерації та оголошення в Україні воєнного стану. Матеріали для педагогів містять інформацію про програмне забезпечення, відео та друковані матеріали з досвіду роботи педагогів, завдання освітнього напряму, а також поради щодо роботи з дітьми та батьками. Матеріали для батьків допоможуть зорієнтуватися при спілкуванні з дітьми дошкільного віку, зняти напругу та стрес, відволікти дітей від складних ситуацій цікавими дослідами та експериментами, казками, поробками, а також іграми, які сприятимуть соціалізації та адаптації дитини в нових умовах. Подані матеріали містять також корисні поради для батьків. У підбірку увійшли матеріали з сайту МОН, ЮНІСЕФ, обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти, Українського інституту розвитку освіти, ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», ТОВ «Українська академія дитинства», НВЗО Школа-ліцей «Обдаровання», наукових і педагогічних працівників сфери дошкільної освіти. Запрошуємо зацікавлені сторони надсилати матеріали до відділу дошкільної освіти МОН на електронну пошту domon2010@ukr.net з позначкою «Матеріали до рубрики “Сучасне дошкілля під крилами захисту”». Нагадаємо, ЮНІСЕФ і МОН запустили дитячий онлайн-садок НУМО.

Посилання на сайт МОНУ

Шановні батьки! Пропонуємо вам приєднатися до групи в соціальній мережі Фейсбук "Дошкільна освіта Холодногірського району". Вона створена для забезпечення дистанційної освіти в нашому районі у цей нелегкий час. До вашої уваги буде багато цікавої та корисної інформації, консультацій, порад, різних ігор та занять, щоб запезпечити непреривність освітнього процесу. Мирного неба Вам!

Посилання на сторінку групи "Дошкільна освіта Холодногірського району"